Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204193

Zobrazit vše


| Předmět: RE: To nevymyslíš
30.04.26 18:23:13 | #204193
Reakce na příspěvek #204191

Škoda , že aspoň neumíš něco sesmolit sám a v podstatě vykrádáš duševní vlastnictví jiných. 😥



| Předmět: RE: RE: To nevymyslíš
30.04.26 18:26:50 | #204194 (1)

Škoda, že trpíš utkvělou potřebou osobních poznámek, místo aby ses vyjadřovala k tématu *32299*

A zdá se, že to vykrádání ti vadí opět jen u mé maličkosti, zatímco u ostatních je ti zcela volné
Dej si na to pozor *32299*



| Předmět: RE: RE: RE: To nevymyslíš
30.04.26 18:30:25 | #204196 (2)

Její poznámka tě přesně vystihuje. *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: To nevymyslíš
30.04.26 18:41:00 | #204198 (3)

A?
Dáváš tedy volný průběh k osobním poznámkám? *20363*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: To nevymyslíš
30.04.26 19:06:21 | #204200 (4)

To není nic osobního- jen holé konstatování. *4585*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: To nevymyslíš
01.05.26 08:08:29 | #204218 (4)

Osobní by bylo , kdybych spekulovala o tvé inteligenci a volila přiléhavý popis , inspirována tvým vlastním slovníkem. 😥