A opět jsi použil místo svého vyjádření názor někoho jiného. Krom jiného, Rusko nerozpoutalo válku na Ukrajině, ta už tam probíhala od roku 2014 a Rusko se do té probíhající války v roce 2022 vojensky zapojilo. A vůbec se nedivím K. Konečné, že takovýmto způsobem reagovala. Má pravdu, řeší se PITOMOSTI místo toho, co by se řešit mělo. Tak a teď máš možnost se k tomu všemu sám vyjádřit. S čím v jejím projevu nesouhlasíš?
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
