..moc dětí se nerodí,špatná doba..mladí jsou opatrní na zakládání rodiny.
Tak sobečtí,výdělky nic moc,byty nájmy drahé..na to aby si koupili byt peníze nemají,né každý se chce zadlužit do důchodového věku.Měli jsme to jednodužší proti dnešním mladým.
Takhle to má nastavené i vyšší střední třída . Děti zkrátka odsouvají min. po třicítce .
No, my to měli fakt lehčí. Byli jsme vychováni tak, že jsme měli jisté
priority. Vystudovat,najít si práci, založit rodinu a získat byt ( i za cenu
toho, že budu muset změnit profesi a pracovat tam, kde dostanu podnikový byt)
. Dnešní mladí, musí mít všechno hned! Bez čekání a klidně i na dluh.
Sice nemají byt ani rodinu- ale musí mít auto! A oni přece nebudou dělat
něco, co se jim dělat nechce. . . 
Každý pitomeček chce být manager, kouč, influencer a v poslední řadě transgender....svět se v prdel obrátil, nikdo nechce péct rohlíky.