Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204287

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
02.05.26 19:01:04 | #204287
Reakce na příspěvek #204273

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: rasistické kecy



| Předmět: RE: RE:
02.05.26 19:05:06 | #204289 (1)

Zmizí tam jakákoliv suma, nezůstane pro lidi NIC, vůbec NIC!!! *4511* *4511*



| Předmět: RE: RE:
02.05.26 20:08:40 | #204291 (1)

Stále tam nevidím souvislost s rasou.



| Předmět: RE: RE: RE:
02.05.26 22:22:12 | #204292 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: není to v ČJ .



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 10:57:05 | #204293 (3)

Máš pravdu , na rasistu skutečně nemám. Já totiž kritizuju Netanjahuovu politiku , ale nesoudím Židy jako takové , protože vím, že i v Izraeli existují jeho oponenti . *32815*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 13:30:35 | #204317 (4)

Tak to se musíš s rasizmem obrátit na židy, největší rasisty současnosti. 83% jich v Izraeli souhlasí z genocidou Gazy a těch zbývajících 17% jsou popletená vyjimka která ještě nebyla přesvědčena, že palestince se má dle sionistické doktríny vymýtit z čehož je 10% ortodoxních a ti teď jsou proti páč sionistickej režim chce zavést i pro ně povinnou vojenskou službu páč na frontě kapou jako mouchy ale jewnews to tutlaj. Je holt vidět, že jsi krmena místními medii páč ty se o takovejch věcech neodváží ani zmínit. S židy světově to tak není, b a mnozí jsou na naší straně barikády ale ty izraelští jsou genocidní pakáž a ještě k tomu se roztahují po celý Evropě, na Kypru už je nemůžou ani cejtit a v Thajsku jakbysmet. Doinformuj se, jenže asi nemáš kde. *4585* *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 18:05:49 | #204330 (5)

Bez obav, informuju a doinformovávám se celý život ! 🫡



| Předmět: RE: RE:
03.05.26 12:51:37 | #204310 (1)

Mě je nějakej žid, rus nebo němec ukradej. Ale...rasizmus je tu zakázaný. A klidně si mudruj. *4585*



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.26 13:32:12 | #204318 (2)

Já o rasizmu informuji jestli ti to nedocvaklo!!! *3440* *3440* *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 13:34:02 | #204319 (3)

A zase to samé dokola.... *6353*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 13:35:13 | #204321 (4)

No možná to po padesátý pochopíš! *4585* *33648* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 13:52:38 | #204322 (5)

To ovšem u tebe nehrozí...že?
tak naposledy- rasistické kecy a obrázky se tu netrpí, protože jsou zakázané přímo v pravidlech ,,chatijme.cz,, ( proto budou mazány)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
03.05.26 14:22:01 | #204325 (6)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: za blbost