Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204334

Zobrazit vše


| Předmět:
03.05.26 21:33:49 | #204334

hezký večer ))) *8134*



| Předmět: RE:
03.05.26 21:35:49 | #204335 (1)

Díky i tobě.. je teplo ještě ted před chvíli jsem byla na balkoně..paráda



| Předmět: RE: RE:
03.05.26 22:03:39 | #204337 (2)

Já byla na zahradě- rozkvetly šeříky a konvalinky, tak všechno krásně voní. *33983*



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.26 22:07:04 | #204338 (3)

..i tady už kvetou šeříky,konvalinky jsem neviděla,jo jak je zahrada to je panečku vůně jara *22060*




| Předmět: RE: RE: RE:
04.05.26 09:49:29 | #204341 (3)

Já byla také na zahradě a zjistila jsem, že všechny krásně rozkvetlé stromy a keře pomrzly. Takže úroda z nich nebude žádná nebo skoro žádná.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 11:34:57 | #204342 (4)

U nás ten mrazík přišel později- tak uvidíme, jak to dopadne. Ale meruňky ty dopadly blbě- zase nebudou, jako už asi pátým rokem.
Ale zmrzly mi magnolie a vistárie taky ....je to škoda.
Tulipány jsem musela střihnout do vázy....protože ...jak muž vytáhne sekačku....zachraň se kdo může )))
šeříky kvetou krásně