A.Babiš: Já i paní Nagyová jsme nevinní a v dalším průběhu
soudního řízení se ukáže, že ta částka taky nesouhlasí 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1534666311356100&set=a.767602854729120
A.Babiš: Já i paní Nagyová jsme nevinní a v dalším průběhu
soudního řízení se ukáže, že ta částka taky nesouhlasí 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1534666311356100&set=a.767602854729120
Babiš má pravdu- Nagyovou sice odsoudili- protože k tomu byli donuceni! A
ani sám soudce ŠOTT s tím nesouhlasí!
Je to nepravomocný rozsudek- a už je podáno odvolání.
Soudce který má nařízeno jak má soudit... To tady bylo naposledy za Urválka v padesátých letech.😕