Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204392

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.26 18:35:12 | #204392
Reakce na příspěvek #204383

Citace: Soudní soustava ČR je strukturovaná hierarchicky a funguje na principu ochrany práv, zákonnosti a ústavnosti

Z toho se dá jednoduše pochopit, že když odsouzený má právo na odvolání k vyšší soudní instanci, tak zrovna tak v případě pochybení soudu má nadřízený soud povinnost nesprávný rozsudek zrušit, či vrátit k novému projednání

Že byl Čapák jasný dotační podvod, víme všichni



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.26 09:19:07 | #204417 (1)

Ne, nebyl to podvod. On si zažádal o dotace, někdo tu žádost musel prověřovat a schválit. Dotaci dostal asi proto, že tu chtěl něco vybudovat a co by sloužilo všem. Kdyby potom nevstoupil do politiky, tak by se na něho žádný hon nepořádal. Nicméně on si pak dokázal poradit i bez těch dotačních peněz a těch 50 milionů vrátil. Takže Čapí hnízdo financoval celé sám. Někdo prostě umí, jiný jen hloupě čumí a závidí.