Prdelová agentura, stejná jako žurnalistická stoka Forum24.
Prdelová agentura, stejná jako žurnalistická stoka Forum24.
Jestli chceš poznat skutečnou stoku, zajdi na kanály jako třeba XTV 
Hlas lidu - hlas boží?
Jiří Hlavatý
Soudem uznaný lhář, podvodník a zloděj, který si nacpává kapsy
miliardama ze státního rozpočtu (proti tomu je totiž "čapák" s ukradenýma
50ti mega, jako když plivne do stromovky) tak tento "velkozloděj" tady
kňourá, cosi o politických procesech - zrovna on sám, který se nejvíc
angažuje v tom, aby ty procesy byly politické aby je z pozice premiéra,
který má páky na to, jak ovládat lidi kteří šéfují justici a dalším
orgánům, mohl nechat nějak vyšumět a aby si ten výsledek dokázal ohnout a
přizpůsobit tak, aby se mu to hodilo do krámu. Co už může být na procesu
víc politické, než právě to zasahování Babiše do všech kauz, které se
týkají jeho, a Agrofertu a ovlivňování všech výsledků z pozice vysoké
funkce v politice..
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: 23:40:37 Hanobení národa / rasy / etnické skupiny (§355, §356)
Hlavatý - asociální krypl,který se snažil do příloh zákona,jako přílepek přilepit svůj dodatek,že lidi z náročných profexí budou dřít až do 65 let. Obyčejný asociální a arogantní dobytek. Aspon je videt kdo tady tuhle žumpu cituje,to o dotyčném lecos vypovídá
Moment,to je Jákob,to je ten druhej dement. Ale oba si můžou podat ruce. To jsou jen škůdci téhle země kteří se řídí heslem "čím hůře pro lidi v ČR,tak tím lépe pro nás"
Sleduji tvoje výplody, které píšeš sám za sebe. Většinou je to jedna věta, protože víc jich nesesmolíš. A ještě ubohá. Dokonce jsi si zde přivlastnil i Krakovo - viť. Úsměvné, řekla bych.