Je zajímavé, že o odsunu Čechů sudeťáky z pohraniči není slyšet ani
slovo a ani o tom teroru který prováděli ještě před odsunem nebo spíše
vyhnáním s jedním kufrem. Přepadávali policejní stanice a po nocích
vraždili a zakládali požáry. Přepis dějin jako z německé učebnice. 
