Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204592

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
07.05.26 20:13:20 | #204592
Reakce na příspěvek #204589

Dokonce se najdou naši lidé, kteří to popírají.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 20:19:38 | #204595 (1)

Chtěl bych vidět jak je tento úsek historie popsán v učebnicích jestli vůbec je. *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 20:38:11 | #204603 (2)

Pochybuju . Nosným tématem je akorát zlé a nebezpečné Rusko . (Každopádně se na to zeptám.)




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 20:43:30 | #204606 (3)

Zeptej......taky jsem si všimnul, že ikdyž se zrovna nepopírá, že nás osvobodili sověti tak se začalo říkat, že to byly SPOJENCI *27482* *27482* což mi připomělo, že generál McArthur jako poválečný vrchní protektor Japonska nařídil japonskému školství to samé, že musí učit, že na ně shodili atomovky SPOJENCI! *27482* *27482* *27482*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 21:14:42 | #204609 (4)

Většinou je to pozměněné a tak nějak do ztracena- Prostě po 89 se plíživě přepisovaly dějiny. A teď ti mladí a děti.... neví, komu mají věřit. Doma jim řeknou něco, co potom škola popírá.
Je fakt zázrak, najít neohnuté záznamy, o našem osvobození.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 09:19:37 | #204624 (4)

Buď se hovoří o spojencích , ale dokonce též o Vlasovcích . (Dnes už to stihl Radiožurnál.) 😥