Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204629

Zobrazit vše


| Předmět:
08.05.26 09:59:31 | #204629

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-babis-miri-na-hrad-za-pavlem-40577106#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz¨

Pane premiére, to by byla vaše největší prohra kdyby Pavel byl členem delegace!Chceme, abyste ji vedl VY a bez Pavla!Prosím, ať si tam jede klidně sám, ale ne s VÁMI!

Dobře pane Babiši...nezklamal jste..držte se.. *27473* *27473*
Snad někdy jindy Pávku.. *34258* *34258* *34258*


| Předmět: RE:
08.05.26 10:05:05 | #204630 (1)

Aleš Svoboda
10 min
·
Na summit NATO pojedu klidně i po vlastní ose, vzkázal národu prezident Petr Pavel.
Prezident při dnešní schůzce s premiérem nejdříve Babiše pokáral že přijel pozdě (o 15 minut), Babiš reagoval se slovy "že se svět netočí kolem něj a že má na práci důležitější věci než řešit už vyřešené věci".
"V případě že bude Babiš (si všimněte že neříkal premiér Babiš) neústupný, zvažuji kompetenční žalobu. Bohužel, máme právní systém založený tak, že i kdybych vyhrál, stejně potřebuji podpis Babiše".
Reagovala jak jinak i kancelář. Prezident Pavel se do Ankary dostane klidně i po vlastní ose, nyní posíláme žádosti o pozvání prezidentům a premiérům jiných států, než je Česká republika.
No, pořád by mě zajímalo, proč tak vehementně Petr Pavel musí na té konferenci být. Zbrojní lobby? Dluh za zvolení?
Petr Pavel na summit zcela jistě pojede. Zda se tam dostane dveřmi, oknem, nebo vykýřem, či sklepem, nebo na pozvání Rutteho je jedno.
My by jsme si na toho pána, toho času v prezidentské funkci veliký pozor.
No jestli se tam dostane a bude říkat to co říká vláda, tak je tam zbytečný. Pokud bude říkat něco jiného, bude to ostuda.
To zas bude ostuda *14967*



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 10:21:13 | #204631 (2)

Fiasko na které jsme si uz zvyklí... *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 11:42:28 | #204705 (3)

Na tak vnucované a opěvované zupáctví si zvyknout nejde. 😥



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 10:22:26 | #204632 (2)

Souhruh prezident místo toho může jet na Ukrajinu...



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 12:10:36 | #204640 (3)

CHYSTÁ SE STŘET STOLETÍ: Pavel začal vydírat Babiše, ten odmítl couvnout!

Babiš už ani couvnout nemůže! Jinak by se od něj hodně voličů odvrátilo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 12:33:34 | #204650 (4)

Jo,to kdyby bylo obráceně ,to by byl kravál.Ten brzy skončí s takovou .




| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 12:31:55 | #204649 (3)

Tam by ho jistě moc rádi uvítali . *14571*