Pisatel je minimálně srovnatelné úrovně , jako premiér, kterého takto
dehonestuje. Typicky jednoho protagonistu nazývá Burešem, ale na Pávka jaksi
zapomíná , ačkoliv ten to tehdy činil z fanatického přesvědčení a
nikoliv z pragmatické vypočítavosti , jako ten druhý. Buzerovat premiéra
před celým národem kvůli nepatrnému pozdnímu příchodu , je o to větší
ubohost , že prezident účelově zamlčel Babišovu včasnou prosbu o krátké
časové posunutí . Pokud to nešlo , mohlo se jejich jednání bez problémů
uskutečnit jindy. Jenomže Hrad se nenamáhal premiérovi ani odpovědět!
Člověku už je opravdu nevolno z toho , co se tady rozpoutalo za hysterii a
že moudrého slova široko daleko neslyšet - ani z médií. 😥


Prostě v politice jsou ti dobří a potom
ti zlí. A teď babo raď, kdo je který?
Ještě že se o politiku nezajímám a
hlava mě z ní nebolí. Možná tady nějaký/á mudrc namítne, že o ní
píšu.....no, chodím mezi lidi. Sluch vyvinutý mám. Tady zase čtu. Takže i
zrak mi ještě slouží. Můžu porovnávat reálný život na ulici s
"anonymitou" sociálních sítí....








snažíc se obhájit "svého" oblíbence






S tvým tipem bys na Tipsportu brzy
zkrachovala. Já to zopakuji ještě jednou, nejen pro tebe. Pokud v naší
malé republice bude pomalu více stran, než voličů, budu volit stále
Ferdu.Jsem přesvědčen, kdyby tady byly tři strany a ne xy pidistran,
dnešní vláda by vypadala zcela jinak.....jenže to je to kdyby....takže se
radujme a veselme, co že nám zvolila "většina" 















a já bych si tady pročítal
ty Vaše nesmysly o ničem. Takže ti vlastně děkuji 
