napomenutí Babiše veřejně před kamerou prezidentem , bylo VELMI netaktnÍ, nediplomatické a neprofesionální a role prezidenta byla opět o schodek níže nežli jsou pravidla diplomatické komunikace.
Vzpomínám, když napomínal Miloš Zeman, už si nepamatuji, koho, při živém vysílání....to bylo v pořádku, neboť Zeman byl oblíbenec menšiny, stejně jakožto je oblíbencem menšiny Babiš. Buďte už sakra trošku neutrální....Že chudák Babiš pracoval do pozdní noci? Je to podnikatel a správný podnikatel pracuje 24/7. Takže měl více, než 8 hodin, aby se dostavil včas.
Sakra, trochu se informuj- Babiš s předstihem požádal o posunutí
schůzky ! Nebylo mu vyhověno- tak prostě přišel až mohl.
To jen ten krasavec si leští zaprášené EGO. 
Ty sakra čti, co jsem napsal. Tady minimálně 80% těch "správných lidí nechápe obsah zprávy delší, než jedna věta
V pohodě. Už jsem si zvykl, jak reaguješ, když nerozumíš obsahu zprávy. Já jsem dobrák od kosti, vyvětlím ti, ano? Kdyby se opozdil o hodinu a více. Ok, nestihl to, ale o 15 minut???? Provokace. Vsadím se o Kozlovický most, pod kterým bydlím, že kdyby mu šlo o jeho byznys, je na schůzce o 15 minut dříve i kdyby neměl spát vůbec....
Neboj, já tě znám, takovej dobráček...žejo)) Já ti to tedy taky vysvětlím....Premiér se i přesto, že byl v časové tísni, snažil dorazit včas.... bohužel to nevyšlo . ( projížděl jsi někdy Prahou?)
Možná vícekrát než ty. Nějakou dobu jsem tam dokonce žil.....napovím
ti ještě něco, ano? Premiér má vozidlo, které může používat právo
přednosti v jízdě.....ještě mě chceš nějak trapně trumfnout? Napsal
jsem, co jsem napsal a jsem přesvědčen, že je to pravda. Můžeš ho hájit
se svými oblíbenci, jak chceš. U mně ho neobhájíš

Ty vtipe))) Premiér pojede s blikačkama na chůzku s prezidentem)))))) 

Kéž by by každý tak 100% tní, byl by ráj na zemi....existuje také
tolerance, shovívavost, kolegialita...ta slova jsou zřejmě pro 100%
prezidenta zcela neznámá..tam je skrytý boj a je evidentní, že je to jak na
dětském hřišti, kdo komu kopl do kopečku. Co to vůbec je ? Místo abychom
se někam posunuli, tak se ti pokrytci předvádějí jak na mole...a z těch
komentářů je mě také na blití... 
Vždyť já tady nic jiného netvrdím.....neutrální lidé z toho mají
komedii a armáda babišovců vs pavlovců se tady žerou
snažíc se obhájit "svého" oblíbence

Už asi strč toho bolševistickýho lampasáka,přesvědčenýho komanče jako prase a mluvčího presidenta Koláře třeba do prdele. Doufám že jsem to napsal pro tebe dostatečně srozumitelně
Mimochodem...už ti to psala i Potua- tak co otravuješ?
citace- Potua- Buzerovat premiéra před celým národem kvůli nepatrnému
pozdnímu příchodu , je o to větší ubohost , že prezident účelově
zamlčel Babišovu včasnou prosbu o krátké časové posunutí . Pokud to
nešlo , mohlo se jejich jednání bez problémů uskutečnit jindy. Jenomže
Hrad se nenamáhal premiérovi ani odpovědět!
Člověku už je opravdu nevolno z toho , co se tady rozpoutalo za hysterii a
že moudrého slova široko daleko neslyšet - ani z médií. 😥
Otravuju??? Pouze píšu svůj názor. Stejně jako všichni tady...Njn, jenže já nejsem Váš....
Jo, otravuješ, nebo jinak ....chceš nás přesvědčit, že pravdu máš jen ty? Co si myslíš, že dosáhneš? My jsme už svůj názor na věc napsali!
A ne jednou a mám dojem, že ten názor je shodný, ty zbytečně cancy okolo toho už nikoho nezajímají
Já svůj názor píšu od počátku, jenže tady je spousta zabedněnců s
klapkami na očích

Opět odpověď hodná zdejší "vedoucí"
Na rozdíl od tebe jsem nikoho nejmenoval,
ale správně jsi pochopila komu je můj příspěvek směřován
Teď mě napadlo. Není náhodou tvoje
odpověď vedená v osobní rovině? 
Jen jsem napsal svůj názor a vy jste se do mě pustili. Mám z toho docela
komedii. Je Vás tady absolutní většina bývalých oponentů, ale teď
nedáváte opozici současnou. Nemusím si na chatu nic dokazovat. Já žiju v
reálu.

Radárku, já si zase při té politické šarádě připadám jak v
blázinci nebo lépe na jiné planetě...otevřeš stránku a všude se
předvádí ta hitparáda ...je to trapné a laciné!!! Jak potom člověk má
mít nějakou úctu, respekt ?A věř, že jsme také daleko milejší humor a
smích, jsem realista a ne fanatik 
Vždyť tady se nikdo neumí bavit o jiných věcech, než se dohadovat o politice.
Dopadl jsi jak sedlák u Chlumce jak se říká.S tou svojí namachrovanosti když jsi mi psal však jdi nikdo tě tady nedrží nebo když jsi vyhrožoval a přikazoval ostatním aby si mě nevšímali jinak je potrestáš.Musela jsem se k tomu vrátit,věděla jsem,že to tak dopadne..krátce po mém odchodu po tobě ani pes neštěkne..a já ti to ze srdce přeju.
Svůj názor drobet ukrýváš , jsi jakoby nad věcí , nad stranami, nad
tímhle směšným lidským pinožením. 🥳 OK, je to postoj jako každý
jiný , akorát se nerýmuje s účastí na politických diskuzích , nad
kterými tak morálně čníš.
(Tipla bych si, že jsi voličem STAN , možná TOPky.) 🫡
Nejednou jsem se tady zmínil Poutko, koho volím. Ani ty nečteš pozorně
?
S tvým tipem bys na Tipsportu brzy
zkrachovala. Já to zopakuji ještě jednou, nejen pro tebe. Pokud v naší
malé republice bude pomalu více stran, než voličů, budu volit stále
Ferdu.Jsem přesvědčen, kdyby tady byly tři strany a ne xy pidistran,
dnešní vláda by vypadala zcela jinak.....jenže to je to kdyby....takže se
radujme a veselme, co že nám zvolila "většina"

Vždyť tě politika vůbec nezajímá,ono se od včerejška něco změnilo 🤔
Máš recht ,na jeho diskuzi zakazoval řeči o politice..ted je rád,že se
aspon někde vykecá. 
Opět jsi nic nepochopila Lidunko. Ale v pohodě, jen do mě. Tobě se uleví a mi to absolutně neublíží
Samozřejmě že má Lidka pravdu. Tak dlouho byl u tebe každý ,,hňup,,
až tam zůstal jen ten největší hňup-TY: 
Opět úžasná reakce
Jak ty to holka děláš?
Ještě se od tebe musím hooodně učit

Pustili? ))) ne,ne, my jsme ti trpělivě odpovídali a vysvětlovali. Ale ty
ne, a ne, to pochopit a meleš furt dokola. A ten ohraný vtip o žití v reálu
)))

Napíši svůj názor. Vždy, když Radar Radarovič navštíví tuto diskusi, je to o tom samém. Jeho zbytnělé ego si nemůže pomoci a musí se nějakým způsobem projevit. Mně v některých případech přijdou jeho reakce infantilní, obzvláště, když se tu ohání oslíkem Ferdou a spaním pod mostem, krom jiného.
Máš pravdu))) ale zas se pohla diskuze))) takže je ....jak sám často
psal on sám...,,užitečný idiot,, 
No....a asi takhle by si admin i správce -představoval diskuzi- bez
kopírování odkazů! Prostě nahodit téma, a rozvinout k tomu diskuzi.

Ty už jsi docela pomotaná
Pošli mi jediný můj odkaz,
kdy jsem se já zmínil o užitečných idiotech. 
Opět Tvoje typická odpověď, když jsi v úzkých a nevíš, jak svoje
lhání obhájit 
Milá Martičko. Už jsi letitá přispivatelka na chatujme a jak o sobě
hrdě prohlašuješ, paměť máš dobrou. Zajisté si tedy pamatuješ, že jste
mě do Kozlovic ubytovali vy, zdejší "vševědi" Tak já prostě neodporuji,
což zdá se se opět nelíbí. Njn, těžko nevyrovnanému vyhovět 
Ale on by Ferda i most tahl, pokud bych Vám odporoval. Jenže hlupákům se
odporovat nemá
tak jsem se rozhodl udělat Vám radost
a Vy se bijete v prsa, jak jste mě usměrnili
....a teď ještě jedna
technická poznámka, než se půjdu projet. Co kdybyste pohlupavého a
namistrovaného Radara nechali na pokoji a vrátili se zpět ke své milované
politice?

Bylo to zcela v pořádku. Babiš potřebuje dostat pořádně po prstech, aby se vzpamatoval.
Babišovi to nikterak neublížilo. To prezident je za hnidopicha a vola.