Mimochodem...už ti to psala i Potua- tak co otravuješ?
citace- Potua- Buzerovat premiéra před celým národem kvůli nepatrnému
pozdnímu příchodu , je o to větší ubohost , že prezident účelově
zamlčel Babišovu včasnou prosbu o krátké časové posunutí . Pokud to
nešlo , mohlo se jejich jednání bez problémů uskutečnit jindy. Jenomže
Hrad se nenamáhal premiérovi ani odpovědět!
Člověku už je opravdu nevolno z toho , co se tady rozpoutalo za hysterii a
že moudrého slova široko daleko neslyšet - ani z médií. 😥


Nejsem Váš, ani jejich. Jsem
maminky a tatínka 


ještě se ti budou hodit 


Teď mě napadlo. Není náhodou tvoje
odpověď vedená v osobní rovině? 

S tvým tipem bys na Tipsportu brzy
zkrachovala. Já to zopakuji ještě jednou, nejen pro tebe. Pokud v naší
malé republice bude pomalu více stran, než voličů, budu volit stále
Ferdu.Jsem přesvědčen, kdyby tady byly tři strany a ne xy pidistran,
dnešní vláda by vypadala zcela jinak.....jenže to je to kdyby....takže se
radujme a veselme, co že nám zvolila "většina" 
Ještě se od tebe musím hooodně učit






Pošli mi jediný můj odkaz,
kdy jsem se já zmínil o užitečných idiotech.
