Co bys z toho hodimu trvajícího blábolení nejvíc vyzvedla? 
Co bys z toho hodimu trvajícího blábolení nejvíc vyzvedla? 
Za prvé to není blábolení a za druhé, proč se ty nedokážeš vyjádřit k tomu, co bylo řečeno? Hned si odpovím. Protože se na to sám nezmůžeš, a nemáš nic po ruce, co bys sem okopíroval.
Proč mi odpovídáš za Potuu?
A - už jsem to to psal, -- ty osobní komenty si můžeš odpustit, mají
hodnotu limitně se blížící nule 
Zkus si někdy všimnout, že pokud já jsem osobní, tak pouze jako
reakce na osobní poznámky od někoho jiného 
A ty se pokus pochopit, že tohle je ,,diskuze,, zapojit a reagovat může
každý! A máš zač! 
Ne, bylo to o tom, že jsi opět nepochopil, co je to diskuse, a zeptal jsi se, proč odpovídám za Potuu.
Konkrétní příklady dvojího metru i lživých informací, kvůli čemuž podává žalobu na konkrétní plátky.
Tak to se zase nasmějeme - nejen, co se těch žalob týká
Veleúspěšný (´´) právník si koleduje jen o další ostudu
Jindra už vyhrožoval žalobama kdekomu

https://www.facebook.com/reel/27058538790448229
Rajchl lže jako když tiskne a když některá media udělala chybu
a omluvila se, hned hrozí žalobama.
Šlo o to, že nekteří uveřejnili, že mu Meta smazala "fake" sledující na
Instagramu, ale nebyla to pravda
Rajchl měl být pornohercem a Pšenák s Oganedjanem prý na něj měli nabíto. No a zatím ticho po pěšině
Neustálé připomínání jeho mladické nerozvážnosti je stupidní, uměle vytvořenou aférou, živenou lidmi, kteří na něj nemají. 🥳