Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204882

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 12:33:03 | #204882
Reakce na příspěvek #204881

Názor jakéhosi Bobka s vymytou hlavou, který si hraje na lepšolida, který ví všechno nejlépe. Asi byl za ten paskvil dobře odměněn.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 12:35:00 | #204883 (1)

Tolik žvastů pokupě se jen tak nevidí *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 12:38:54 | #204885 (2)

Pro pár zlaťáků a falešnou slávu napíšu takový článek, že polezou oči z důlků i mě samé-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 12:37:43 | #204884 (1)

Ale od idota který svou kariéru počal přivazováním ke shnilým stromům v Šumavském parku se nedá čekat nic jiného



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 12:42:10 | #204887 (1)

Prostě je protknutý rezidurem zelené mentality *47* *47*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:41:26 | #204915 (2)

. Filozofický rámec
Rezidua reprezentují "sedliny" motivů, které zůstávají po odstranění všech racionálních důvodů jednání. V určitých ohledech jsou analogická instinktům či emocionálním impulzům, které formují lidské chování.
Filozoficky ukazují hranici racionality a iracionality v lidské existenci: nelze je plně odvodit ani vědecky vysvětlit, ale jsou nezbytné pro pochopení lidské psychiky a jednání.
))) to by docela sedělo ))) *23266*