Jasně že žádal....posunutí schůzky na 9:00h. Nebylo mu vyhověno. A tak
se prostě zpozdil o 15minut. PP už je všem pro smích. Chová se jak
rozmazlenej parchant. 
Ale prdlačky - - byla to naplánovaná provokace od Babiše
Babiš stoprocentně věděl, že Pavel jeho nesmyslné prosbě o odklad schůzky nemůže vyhovět.
Když oba měli být v 10 hodin
oba na ceremoniálu k 81. výročí Dne vítězství, tak schůzku nešlo
posunout z 8:30 na 9 hodin, protože by nestihli přejet z Hradu na
Vítkov. 
Měl to přichystané předem, i s tou hloupou výmluvou. Je to
neprofesionální v každé pracovní pozici, natož u premiéra.
Tady nic premiéra neomlouvá, protože to setkání na minutu přesně řídí ochranná služba obou ústavních činitelů. Takže jakési zdržení někde a podobně nebo že to nějak nevyšlo si můžeme říkat při schůzce v kavárně s kamarády, ale ne mezi dvěma nejvyššími ústavními činiteli
Už rozumím, proč mu Turkovo a Macinkovo buranské chování nepřijde jako důvod k odvolání z funkce. Turek není výjimka, Babiš jde jako premiér příkladem. Je smutné, že si pro svůj dětinský naschvál vybral zrovna den, kdy jsme slavili výročí pádu nacistické tyranie v Evropě. Když nenašel dost slušnosti, aby se omluvil na Hradě, mohl by se omluvit aspoň lidem.
slušne pořdal kolářovu lourku, jde li to o hodinu odložit. Kolářova loutka řekla, že nikoli...
Už se můžu začít smát? (a nemyslím těm překlepům)
Prezident slíbil, že s Kolářem nebude mít nic společného, před volbami.... soudruh pávek je jen loutka, a Babiš to ví...
tO ŘÍKAL ON NA PŘÍMÝ DOTAZ.. a N EMÁ S NIM NIC SPOLEČNÉHO NATOLIK, ŽE MU PŘES NEJ CHODÍ sms.....
já Toi nebudu hledat to video,l máš ho znát...
Cituju tě: Řekl (Pavel), že pokud bude zvolen, s Kolářem spolupracovat nebude....
To ale P.Pavel neřekl
ale řekl, na videu....
Každopádně, kdo není idiot ví, že může docházet ke střetu zájmů..... například z toho mohou profitovat američtí zbrojaři....
Nemůžeš dokázat neexistenci videa
Ty někde slyšíš říkat P.Pavla, že s nebude mít s Kolářem nic společného?
Hele - měl by sis udělat jasno v
jedné věci: vždy se dokazuje, že se něco stalo - - a nikoli, že se něco
nestalo 
nelze dokázat, s vyjímkou zaznamenaného projevu, že někdo něco neřekl. Mohl to říci a video, kde to říká, může být důkazem, že to řekl.... Až se najde.
Kolář nemá žádnou ofiko funkci- Pávek tvrdí, že je to ,,přítel,, po
boku. ))) 
jo a dává číst sms prezidentovi, který tvrdí, žýe mu macinka vyhrožuje sms, které dostal Kolář
Stanislav Sýkora
4 h
·
🟠Opozice tepuje premiéra Babiše za pozdní příchod na schůzku (na
schůzku k ničemu, neboť je už dávno rozhodnuto). Babiš se zachoval jako
hulvát, Babiš zneuctil prezidentský úřad, Babiš spolu s Macinkou mohou asi
i za válku na Ukrajině, globální oteplování a erupce na Slunci...
Tak trochu v pozadí mainstreamu zůstal fakt že Petr Pavel přijel o 20 minut
později na pietní akt na Vítkově. Pravdou je že se omluvil, ovšem se slovy
"Mám nabitý program, pokud někdo přijede na domluvenou schůzku se
zpožděním, zpozdí se i můj harmonogram".
Je ale tak trochu záhadou že Babiš, když ukončili schůzku ve stejném
čase a místě, Vítkov stihl včas... Prezident to tedy asi vzal z Hradu na
Vítkov přes Brno...

https://www.facebook.com/photo/?fbid=909248178834068&set=a.747820154976872
No, my co se trochu zajímáme - to víme
Víme, že po setkání Babiš prchnul před novináři z Hradu, Na rozdíl od
Pavla, který - jak velí slušnost - čekajícím novinářům na několik
dotazů odpověděl
Mohl odejít stejně jako p. Babiš, protože moc dobře věděl, kdy ta slavnost na Vítkově začíná. Pokud dokázal odejít bez jediného slova s novináři, když nás "informoval o vyhrožování" v SMS zprávách p. Macinky, tak to samé mohl učinit i v tomto případě. Co víc ti k tomu napsat, když sám nedokážeš přemýšlet.