Drulák moc dobře ví, o čem mluví. A tvoje kecy na tom nic nezmění.

Absolutní souhlas:
Drulák moc dobře ví, o čem mluví. A proč to dělá

Svatoplukovci svými aktivitami slouží zájmům Kremlu
Celkem je jasné, o co svatoplukovcům a dalším aktivistům za „změnu režimu“ jde. Oslabit prozápadní orientaci Česka, což by se líbilo Putinovi, a pod maskou „vlastenectví“ šířit ruskou propagandu, radikalizovat občany a sabotovat národní bezpečnost. Moc se s tím ani netají a i když si stěžují na údajnou cenzuru, hlásají své názory zcela bez zábran a bez překážek. Zřejmě soudí, že doba je jim příznivá. Čeští fašisté a slovenští klerofašisté si to koncem 30. let také mysleli.
Přesně- prezident má respektovat, koho si lidi přáli a zvolili do čela státu!
A ty už běž do řiti s tím tvým blafem o ruské propagandě! 