Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #205312

Zobrazit vše


| Předmět: Tož...
13.05.26 13:59:00 | #205312

i tohle dokážou příslušníci současné, české, žurnalistické žumpy sdělit světu, cituju:
Pražský vrchní soud poslal exředitelku pozemkového úřadu Evu Benešovou na pět let do vězení kvůli kauze restitucí Bečvářova statku. Uznal ji vinnou ze zneužití pravomoci a způsobil škodu přes 1,4 miliardy korun a ovčané jásají...!!! *18814*



| Předmět: RE: Tož...
13.05.26 14:35:50 | #205328 (1)

Zatím co ti co to ukradli jsou v pohodě 😕



| Předmět: RE: Tož...
13.05.26 16:07:13 | #205356 (1)

To je jakoby za Čapák byli souzení výhradně ti , kteří dotaci schválili.




| Předmět: RE: RE: Tož...
13.05.26 16:13:34 | #205360 (2)

Jenže ti odsouzení nebudou, neboť u nich je to už,,promlčené,,



| Předmět: RE: RE: Tož...
13.05.26 16:40:48 | #205371 (2)

Čapí hnízdo je kauza vymyšlena výhradně na objednávku politiků, kterým Babiš, jako ministr financí típnul penězovody ze státní kasy na jejich osobní konta...!!! V době, kdy tato firma získala dotaci, splňovala všechny kritériá a podmínky pro obdržení dotace...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE: Tož...
13.05.26 17:57:24 | #205384 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tož...
13.05.26 18:11:32 | #205389 (4)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tož...
13.05.26 18:17:12 | #205392 (5)

Bylo to v letech, kdy nebyl v politice a nakoupil to za zdaněné prachy přes banku. Rok 2009-2010



| Předmět: RE: RE: RE: Tož...
14.05.26 07:08:23 | #205429 (3)