Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #205414

Zobrazit vše


| Předmět: Lež jménem Babiš
před 2 hodinami | #205414

Babiš zase lhal (a jeho poskok Vondráček taky)
Je někdo překvapen?

Česko loni vydalo na obranu přes 2 procenta HDP. Babiš si ale přál konec klíčového experta

Sněmovní výbor pro obranu se stal dějištěm zásadního odhalení, které rozseklo týdny trvající politickou přestřelku. Zatímco premiér Andrej Babiš veřejně obviňoval vládu Petra Fialy z lhaní a neplnění aliančních slibů, čerstvá data ze státního závěrečného účtu ukazují rekordní sumy, které v součtu překonaly magickou hranici klíčových dvou procent HDP.

https://ekonomickydenik.cz/cesko-obrana-2-procenta-babis-expert/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1667420&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Babiš je vzteky bez sebe a nařídil Zůnovi vyhodit J.Šedivého, který nedávno přivezl z centrály NATO vzkaz od Marka Rutteho, podle kterého budou skutečné výdaje Česka letos činit jen 1,78 procenta HDP.

*33693* Fakt Babišovi projde všechno?? *33693*



| Předmět: RE: Lež jménem Babiš
před hodinou | #205416 (1)

protoře soukromé zbrojařské koncerny potřebují vydělávat a vo vo votom to je