Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #207074

Zobrazit vše


| Předmět:
01.06.26 22:22:38 | #207074

Pomalu to vyplouvá na povrh....ještě bude veselo. Fialova vláda byla národní katastrofa.

https://www.facebook.com/reel/3763725973767445

( viz: diskuze pod videem)



| Předmět: RE:
02.06.26 08:07:52 | #207092 (1)

Na kostlivce ve skříni si naše Dlužena nejspíš už zařídila skladiště *32299*

https://www.facebook.com/reel/1017673870734080

Žádné reformy. Žádné úspory. Jen bezuzdné rozdávání na dluh. To je politika této vlády



| Předmět: RE: RE:
02.06.26 12:50:53 | #207138 (2)

https://www.facebook.com/reel/853670757789131

Jurečka?! Neuvěřitelně drzý a pokrytecký člověk. Tak jako celá ta jeho předchozí vláda. Skvělá Alena Schillerová mu to řekla v Partii na Primě, a to včetně jasných čísel a argumentů



| Předmět: RE:
02.06.26 08:11:53 | #207094 (1)

Minulá vláda si počínala nezodpovědně, rozhazovala peníze daňových poplatníků plnými hrstmi, a dnes, místo toho, aby se kála, neustále útočí na vládu nynější. Operují tím, že vláda Andreje Babiše předávala tehdy zemi se schodkem cca 400 - 450 miliard, ale to bylo zapříčiněno covidem. Oni předávali zemi se schodkem 1200 miliard, aniž by se s covidem museli zabývat.




| Předmět: RE: RE:
02.06.26 08:39:18 | #207102 (2)

Aspoň si zjisti fakta, než se dopustíš čisté dezinformace *4585*

Fialova vláda se loučí obřím rozpočtovým schodkem 286 miliard

https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-vlada-schvalila-rozpocet-na-pristi-rok-se-schodkem-286-miliard-40541223