Zajímavý článek.....
Hned na úvod mne zaujal jeden fakt:
Agentura Standard & Poor’s v pátek druhé největší ekonomice eurozóny zlomově zhoršila rating, ze „známky“ AA- na A +. Francii tedy přeřadila do nižší kategorie, pouze „jednoáčkové“, než v jaké se nachází „dvouáčkové“ Česko.
Takže Česko má vyšší rating než Francie?
Zajímavé!
Přece jsme, po vládě Fialy, "spálená země"!
A teď najednou máme vyšší rating než Francie?
Nechápu....
