Musím konstatovat, že jsi neskutečný ubožák, se kterým se skutečně
normálně diskutovat nedá. Takže to video je asi podle tebe fejk a ten
dotyčný sem dal nějakou lež, že? Zatleskám ti, za tvoji omezenost,
hloupost a zoufalost.
I toto je pravdivé, ale už předem vím, že to odsoudíš. Fanatik tvého
formátu neuvažuje, jen tupě odsoudí vše, co se neslučuje s jeho
názorem.
https://www.facebook.com/reel/857727034054880
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

jenom ubožák může mluvit za jiného
Takže si zatleskej za svoji omezenost,
hloupost a zoufalost 