https://www.facebook.com/photo/?fbid=1402684705002208&set=a.630184778918875
PP Přišel a zase odešel a nikdo se kvůli tomu nevěšel
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1402684705002208&set=a.630184778918875
PP Přišel a zase odešel a nikdo se kvůli tomu nevěšel
To brzy přijde, bývalí soudruzi jsou z něj na prášky, vedou
permanentní kampaň antiPavel, jen proto, že se chová jako Masaryk a svou
mladickou komunistickou minulost dávno opustil...:-))
https://www.facebook.com/watch/?v=1673284140392454
Kdyby se režim otočil, vsadím se, že Pávek bude první, kdo opraší legitimaci...
Jen aby se v té rychlosti nespletl a neoprášil tu od HJ... jak teď za ně
lobuje...!!! 
Já ti nevím.... tys neviděl, jak označila ta blbá herečka Bára,
politiky, kteří lezou za dětma do škol??

Hele ty kampani- a nespletl sis to s Babišem? Štvavou kampaň vedla hlavně
Fialova vláda a vlastně s tím doposud nepřestala. 
Dušane a co mamka ? Je v pořádku? ( na kolik že tě ,,vyšel,, ten její pohřeb??)
Hradní propagandistka Bára Štěpánová-Švorcová říká: "u Babiše je
to nucené a trapné, to dělají diktátoři. U pana prezidenta Pavla je to
spontánní, přirozené a roztomilé, každý s ním chce mít fotečku, kdo by
jí asi tak chtěl s Babišem?!"

no jo....Když si někdo prdne, tak prostě smrdí, ale když si prdne
soudruh generál., je to závan svěžího jarního vánku s šeříkovou
nótou.. 