Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #207743

Zobrazit vše


| Předmět:
08.06.26 13:48:59 | #207743
| Předmět: RE:
08.06.26 14:01:47 | #207746 (1)

To brzy přijde, bývalí soudruzi jsou z něj na prášky, vedou permanentní kampaň antiPavel, jen proto, že se chová jako Masaryk a svou mladickou komunistickou minulost dávno opustil...:-))
https://www.facebook.com/watch/?v=1673284140392454




| Předmět: RE: RE:
08.06.26 14:18:27 | #207748 (2)

Kdyby se režim otočil, vsadím se, že Pávek bude první, kdo opraší legitimaci...



| Předmět: RE: RE: RE:
08.06.26 14:38:28 | #207749 (3)

Tak tomu věřím..je to jen obyčejný podvraták..pře­vlékač kabátů.




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.06.26 14:50:07 | #207752 (4)

Kam vítr, tam plášť....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.06.26 14:54:13 | #207753 (5)

Spíše: kam vítr, tam agent Pávek...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE:
08.06.26 14:57:22 | #207756 (3)

Jen aby se v té rychlosti nespletl a neoprášil tu od HJ... jak teď za ně lobuje...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE:
08.06.26 14:54:36 | #207754 (2)

Já ti nevím.... tys neviděl, jak označila ta blbá herečka Bára, politiky, kteří lezou za dětma do škol?? *23266* *2* *2*



| Předmět: RE: RE:
08.06.26 15:03:38 | #207759 (2)

Hele ty kampani- a nespletl sis to s Babišem? Štvavou kampaň vedla hlavně Fialova vláda a vlastně s tím doposud nepřestala. *4585*

Dušane a co mamka ? Je v pořádku? ( na kolik že tě ,,vyšel,, ten její pohřeb??)



| Předmět: RE: RE:
08.06.26 15:13:01 | #207760 (2)

Hradní propagandistka Bára Štěpánová-Švorcová říká: "u Babiše je to nucené a trapné, to dělají diktátoři. U pana prezidenta Pavla je to spontánní, přirozené a roztomilé, každý s ním chce mít fotečku, kdo by jí asi tak chtěl s Babišem?!" *23266* *2* *2* *2*

no jo....Když si někdo prdne, tak prostě smrdí, ale když si prdne soudruh generál., je to závan svěžího jarního vánku s šeříkovou nótou.. *10642*