Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #207747

Zobrazit vše


| Předmět: Tož...
08.06.26 14:11:04 | #207747

jsem docela zvědavej, jak zareagují ovčané-voliči teho kolaboranta, agenta Pávka, až se naplno provalí jeho kolaborantská činnost... a vyjde najevo, koho zájmy ve skutečnosti ten hradní pokrytec hájí...!!! *3419* Všechna jeho vyjádření v posledních dnech k temu směřují... bezpečnostní analytici, loajální ČR, se temu již věnují... taky proto je ten kolaborant stále víc a víc nervóznější... a já doufám, že tu jejich práci Babiš nepřekazí tím, že ho veme na vodítku na Summit NATO... čímž by se ten hradní blbeček uklidnil... a mohl tam v klidu projednávat své osobní zájmy...!!! *3419* České léto bude zřejmě ještě teplejší, než jaké věští meteorologové...!!! *33441*



| Předmět: RE: Tož...
08.06.26 15:00:06 | #207758 (1)

Tebe musím požádat. . . nepiš tu o PP že je kolaborant- zatím ho nikdo neodsoudil.




| Předmět: RE: RE: Tož...
08.06.26 15:37:33 | #207762 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: blbé -mimo diskuzi



| Předmět: RE: RE: RE: Tož...
08.06.26 15:40:12 | #207763 (3)

Petr Pavel není kolaborant a Babiš nebyl v STB....