jsem docela zvědavej, jak zareagují ovčané-voliči teho kolaboranta,
agenta Pávka, až se naplno provalí jeho kolaborantská činnost... a vyjde
najevo, koho zájmy ve skutečnosti ten hradní pokrytec hájí...!!!
Všechna jeho vyjádření v posledních
dnech k temu směřují... bezpečnostní analytici, loajální ČR, se temu
již věnují... taky proto je ten kolaborant stále víc a víc
nervóznější... a já doufám, že tu jejich práci Babiš nepřekazí tím,
že ho veme na vodítku na Summit NATO... čímž by se ten hradní blbeček
uklidnil... a mohl tam v klidu projednávat své osobní zájmy...!!!
České léto bude zřejmě ještě
teplejší, než jaké věští meteorologové...!!! 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
