Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #207750

Zobrazit vše


| Předmět: Tož...
08.06.26 14:45:42 | #207750

jak znám intelektuální úroveň přiblblých politiků současné opozice, tak po přečtení tohoto článku budou požadovat, aby každá škola přijala odpovídající počet cikánů v poměru k počtu bílých studentů...!!! *3419* Chcu vidět, kde budou ty cikány brát... páč ti si chtějí život od narození užívat... a ne zbytečně studovat...!!! *18814*
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-britska-divadelni-skola-musela-zrusit-muzikal-hralo-tam-moc-belochu-40582106#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab&dop_vert_id&dop_req_id=0MzgF7zWDYe-202606081230&dop_id=40582106&source=hp&seq_no=4&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest316_podcastbox_recommend_varA



| Předmět: RE: Tož...
08.06.26 14:57:35 | #207757 (1)

Ale u nás už to tak funguje.... i když neumí pořádně česky, nemá ani ty základní znalosti, nezná barvy a nemá žádné hygienické návyky.... musí být Romské dítě přijato na základní školu.



| Předmět: RE: RE: Tož...
08.06.26 20:57:41 | #207826 (2)

Existují školy speciální , ale ty jsou určené jen pro těžší retardace.
Vypadá to na obdobnou chybu , jako zrušení dětských domovů v situaci , kdy nejdou nahradit pěstouny , kterých je nedostatek.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pristi-rok-zaniknou-zvlastni-skoly-tisice-deti-pujdou-do-beznych-trid.A150921_211159_domaci_fer