jak znám intelektuální úroveň přiblblých politiků současné opozice,
tak po přečtení tohoto článku budou požadovat, aby každá škola přijala
odpovídající počet cikánů v poměru k počtu bílých studentů...!!!
Chcu vidět, kde budou ty cikány brát...
páč ti si chtějí život od narození užívat... a ne zbytečně
studovat...!!! 
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-britska-divadelni-skola-musela-zrusit-muzikal-hralo-tam-moc-belochu-40582106#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab&dop_vert_id&dop_req_id=0MzgF7zWDYe-202606081230&dop_id=40582106&source=hp&seq_no=4&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest316_podcastbox_recommend_varA
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
