Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #208299

Zobrazit vše


| Předmět:
před 2 hodinami | #208299

Válka imigrantských gangů s granáty a samopaly. Turecké, arabské a kurdské zločinecké skupiny si rozdělují Berlín.🔥💣👳 V Berlíně se zostřuje konflikt mezi čtyřmi tureckými a kurdskými zločineckými skupinami, které soupeří o kontrolu nad obchodem s drogami. Podle deníku Bild na Russo se jedná o etnické organizované zločinecké skupiny Daltons, Ezgins, Caspers a Sirinler, informoval iportal24. Tohle nesmíme dopustit v naší zemi. Nesmíme připustit imigrantské gangy na našem území!
☝Střelby z aut, útoky granáty a útoky na podniky jsou v německém hlavním městě stále častější. Jen v roce 2025 bylo v Berlíně zaznamenáno 515 střeleb. Rušnou berlínskou čtvrtí Kreuzberg nacházející se v blízkosti centra metropole Německa zase nedávno otřásla střelba za bílého dne a za plného provozu. Neznámí útočníci podle policie vypálil několik ran na automobil, v němž cestovali muži spojovaní s nechvalně proslulým arabským klanem Remmo.
➡Pasažéři z Passatu mají podle německých médií patří k nechvalně proslulému berlínskému klanu Remmo, rozšířené rodině arabského původu, jejíž členové byli v minulosti spojováni s řadou závažných trestných činů včetně známých muzejních loupeží, informovalo Echo24.
➡Předseda německého policejního svazu Manuel Ostermann uvedl, že úroveň násilí nadále roste. »Dnes už to nejsou rvačky, ale otevřené používání střelných zbraní a granátů,« řekl. Mluvčí policejního odborového svazu Benjamin Jendro varoval, že praxe, která vznikla ve Švédsku, kdy jsou mladí lidé najímáni k provádění útoků za peníze, by se mohla uchytit i v Německu. »Pokud někdo nabídne 1000 eur za to, že hodí granát do výlohy obchodu, dříve či později s tím někdo souhlasí,« dodal.
☝Berlín v posledním roce zaznamenává nárůst střeleckých incidentů, střílí se tam téměř každý den. Vyšetřovatelé se domnívají, že za velkou částí těchto útoků stojí boje o teritorium mezi obchodníky s drogami a zbraněmi, přičemž terčem útoků jsou většinou podnikatelé pocházející z Turecka, pachateli jsou pravděpodobně členové „organizovaného zločinu“ tureckého a kurdského původu, uvedl Tagesspiegel.


No není to paráda??? 'Měli bychom se vzdát suverenity, abychom to tu měli taky... A přijímat, a přijímat... Jak chce Fala, EU a spol...



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #208300 (1)

pro zdejší Idioty. Kdyby Německo nepřijalo migranty, stříleli by nepřijatí migranti v Berlíně? Kdyby se tam nenacházeli?



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #208303 (2)

Okamura varoval už někdy 2012...
Varoval, co se děje na západě.. ČT TV i RO mlčeli.....



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #208304 (2)

Okamura varoval už někdy 2012...
Varoval, co se děje na západě.. ČT TV i RO mlčeli.....