Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #208865

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
20.06.26 18:10:55 | #208865
Reakce na příspěvek #208864

Husák měl velmi omezené možnosti.... Co mohl dělat?

Denně umírá 27,500 lidí hlady, v důsledku chudoby, v důsledku toho, jak západ okrádal Afriku, jižní Ameriku, Asii...

Ale o tom se nemluví, že?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
21.06.26 07:19:49 | #208873 (1)

Mohl nedělat.
Tím by udělal nejvíc, normalizátor z východu.

Jinak, lidé umírali hlady, taky na léčitelné choroby, války a zločiny vždycky.
Taky se o tom vždycky mluvilo. Například v éře doktora Husáka se touto problematikou zabývala i paní Marie Škopková z Hoštic u Volyně: "Za takovýdleho pěknýho králíka, co by děti někde támdle v Africe daly. "



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.06.26 11:50:26 | #208892 (2)

udělal více. Hácha nemusel dělat prezidenta. Přesto pokud mohl, vyjednal lepší podmínky......
Proto bych Háchu a Husáka hodnotil spíše kladně.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.06.26 13:03:43 | #208893 (3)

Husák byl takový jednooký král mezi slepými. Byl jediným komunistickým prezidentem s vysokoškolským titulem.
Jinak to byl normální komunistický zmetek, jako všichni ostatní.
Zradil spoustu lidí a naopak se obklopoval parazity a sviněmi, jen aby se sám udržel u koryta a aby udržel co nejdéle fungovat normalizační absurdistán nadiktovaný Moskvou.
Takže ač měl i nějaká pozitiva, negativa výrazně převažují, nemohu jej proto hodnotit kladně.