Mohl nedělat.
Tím by udělal nejvíc, normalizátor z východu.
Jinak, lidé umírali hlady, taky na léčitelné choroby, války a zločiny
vždycky.
Taky se o tom vždycky mluvilo. Například v éře doktora Husáka se touto
problematikou zabývala i paní Marie Škopková z Hoštic u Volyně: "Za
takovýdleho pěknýho králíka, co by děti někde támdle v Africe daly.
"
