Média prý jsou jejich. Tak já teda nevím, ale veřejnoprávní média,
které si povinně musíme platit, by měly být nás všech.
Kateřina Konečná - Chvilkaři demonstrují na obranu veřejnoprávních
médií. Prý že jsou jejich.
S tím já naprosto souhlasím…ať si je proto platí sami!
Přesně tak, ať si je v tom případ platí. Já si také musím zaplatit každý měsíc za služby, které využívám. Díky optickému kabelu mám přístup k mnoha kanálům, které mohu sledovat a které si mohu z celé nabídky vybrat. A to jsou i programy ČT, kdybych o ně měla zájem. Nevím, proč bych měla platit nějaké peníze navíc.
