Podívejte se na to, nechávám to bez komentáře - udělejte si názor sami.
Neuvěřitelná kráva To snad ani není možné https://www.facebook.com/reel/1019465193970179
Tak co ta slavná stávka těch chacharů z ČT?
Podíval jsem se na stránky čt a je plná braku. Který ovšem platí
koncesionáři...
A ten, kdo to natočí si mastí kapsy. Klidně by točení sraček mohli
ukončit... Ušetřila by se možná i miliarda..
Jak vznikají čt zprávy? https://www.facebook.com/photo/?fbid=28015132131404854&set=gm.27555488877380315&idorvanity=5597899453565906
Média prý jsou jejich. Tak já teda nevím, ale veřejnoprávní média,
které si povinně musíme platit, by měly být nás všech.
Kateřina Konečná - Chvilkaři demonstrují na obranu veřejnoprávních
médií. Prý že jsou jejich.
S tím já naprosto souhlasím…ať si je proto platí sami!
Přesně tak, ať si je v tom případ platí. Já si také musím zaplatit každý měsíc za služby, které využívám. Díky optickému kabelu mám přístup k mnoha kanálům, které mohu sledovat a které si mohu z celé nabídky vybrat. A to jsou i programy ČT, kdybych o ně měla zájem. Nevím, proč bych měla platit nějaké peníze navíc.
Jenomže veřejnoprávní média by měla sloužit všem- mladým, starým, lepševikům i dezolátům- aniž by člověk poznal, pro koho plane jejich politické srdce.
Ano, takovýmto způsobem by měla sloužit. A jelikož se tak neděje, lidé se bouří. Oprávněně.
Mě docela pobavily tyto dva obrázky.
https://www.facebook.com/photo?fbid=122122982288077756&set=a.122094810734077756
Dělají z toho cirkus- nikdo ,,média,, neruší, kdo chce, ať si je platí .
Mladé SPD.... https://www.facebook.com/photo/?fbid=1040477724993393
Takže brzo přibudou další osobnosti...
https://www.facebook.com/share/v/1H14bvHNDs/
Ajajaj to muselo Řeznícka hodně bolet 
Směje se mu většina národa, má knír a bradku. Kdopak to je?
21. 6. 2026
Sledujeme definitivní pád masky nadstranického prezidenta a odhalení
tvrdého politického projektu v přímém přenosu? Exkluzivní vyjádření
Filipa Turka přineslo do české debaty přesně to, co v ní dlouho chybělo
– nekompromisní pojmenování hradní reality. Petr Pavel se podle Turka stal
hlavním symbolem rozdělení společnosti a chová se jako regulérní lídr
opozice v uniformě státnické důstojnosti. Turek detailně popsal své
zkušenosti z Hradu a ukázal, že celá slavná snaha o „férový dialog“
byla ze strany prezidenta jen předem nachystaným divadlem pro média.
V dnešním videu si rozebereme klíčovou pasáž o příštích
prezidentských volbách. Turek otevřeně mluví o tom, že porazit Petra Pavla
bude kvůli obrovské mediální a mocenské mašinerii mimořádně těžké.
Jaký kandidát by měl podle něj generála vyzvat, aby se Hrad přestal chovat
jako politická centrála jednoho názorového bloku? Dozvíte se také, jaký
tvrdý bruselský projekt federalizace, eura a oslabování práva veta se ve
skutečnosti skrývá za uhlazenou hradní fasádou. Turek navíc posílá
Pavlovi jasný vzkaz: „Vše jde podle plánu.“ Podívejte se na rozbor bez
liberálního přikrášlování!

Pavel Šik
Jedna poznámka
Současný prezident za vydatné mediální asistence zachránil paraglidistu,
vylezl na stožár, fotografoval závod v Le Mans, navštívil dronový polygon
na Vysočině, vyjádřil se k Dukovanům, setkal se s Rakušanem, podpořil
stávku zaměstnanců veřejnoprávních médií, na oslavě nezávislosti USA
zdůraznil roli amerických sil v Evropě, prohlásil neziskové organizace za
nezastupitelné, několikrát se vyjádřil k Rusku a soukromě navštívil
závod v Brně atd.
To vše a mnohem víc jen za posledních několik dní za vydatné asistence
spřátelených médií.
Jedna věc mi ale v posledních dnech chyběla. Úcta k prezidentskému úřadu
se neměří počtem výstupů. Měří se tím, jak se člověk chová k těm,
kdo ten úřad zastávali před ním, i když s nimi nemusí souhlasit.
Veřejně poblahopřát žijícímu bývalému prezidentovi Klausovi k jeho
pětaosmdesátinám není laskavost.
Je to elementární státnická slušnost, kterou Pavel již podruhé za své
prezidentství neukázal. Nejde totiž o jednorázové opomenutí, ale o jasně
nastavenou linii potom, co nepoblahopřál ani Zemanovi před dvěma lety k
osmdesátinám.
Rozdíl mezi lídrem opozice a "prezidentem všech" spočívá právě v tom,
že skutečný státník dokáže potlačit své osobní antipatie ve prospěch
úcty k nejvyšší ústavní instituci země. Petr Pavel však v tomto ohledu
zcela selhává. Místo slibovaného spojování společnosti předvádí jen
malicherné politikaření a teatrální gesta pro své věrné na sociálních
sítích.
Zatímco hradní marketingový aparát zásobuje veřejnost líbivými fotkami z
adrenalinových sportů a zahraničních cest, v klíčových momentech se
prezident chová jako obyčejný aktivista jedné politické barvy. Ignorovat
významná životní jubilea svých předchůdců není projevem zásadovosti,
ale obyčejné politické nezralosti a pohrdání lidmi, kteří tyto prezidenty
volili.
Petr Pavel svým chováním definitivně potvrdil, že pro něj slib být
"prezidentem všech“ byl pouhou prázdnou frází z volební kampaně. Stal se
z něj prezident pro vyvolené, který namísto stavění mostů raději dál
prohlubuje příkopy v české společnosti.
Za veškerou fasádou se skrývá malý narcis , který nedokáže plnit sliby o neaktivismu i nadstranickosti a nadýmá se v domnění , že jeho ostudná minulost je zapomenutá .Že si ztrátu důvěry a morální selhání lze odpracovat. Samozřejmě pouze v tom jeho případě, nikoliv u druhých.