Pořád mi není jasné, kde tam vůbec PP vzal? vždyť on tvrdil, že do
politiky se určitě nechystá!??
To tvrdil v roce 2018 .... Politika ani prezidentský úřad mě neláká
V našich podmínkách je spojena s politickými stranami a musím říct, že v
poslední době mě žádná z politických stran a jejich program neoslovil
natolik, abych se s nimi chtěl spojit,“ říká. Kandidovat do Senátu jako
nezávislý do budoucna úplně nevylučuje, v nejbližší době s tím ale
nepočítá.
Prezidentem by podle něj měl být někdo, kdo se politice věnuje a dokáže se v ní orientovat. „A to rozhodně nejsem já,“ dodává končící šéf Vojenského výboru NATO.

