Napadají mě jenom hodně expresivní výrazy . Kde jsou ty jeho sliby o neaktivismu a nadstranickosti! 😥
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Takže prezident Kolář má naprosto jasno,
že si s českým ovčím stáden může dělat co chce... a taky to
dělá...!!!
Kdyby to dělal tak jako agent Pávek,
kdokoliv jiný, tak prasata z Milionového chlívku řvou každej týden na
Letné a toho prezidenta z Hradu dostanou...!!!
Češi si svůj stát nezaslouží...
páč si ho neumí spravovat... potřebují
nad sebou drába... typu Hitlera... třeba v převlečení za Poselta...!!! 