Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #209017

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #209017
Reakce na příspěvek #209015

Právě teď na Prima news- ÚS vydal předběžné rozhodnutí- vláda musí umožnit PP účast na summitu. *3422* jdu zvracet.... *9361*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #209019 (1)

Větší ubožák tu od r.89 nebyl .



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #209023 (2)

S Havlem jsou tak nastejno... *33441* v podstatě Šašek Havel zavedl v Československu kult osobnosti prezidenta...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 42 minutami | #209029 (1)

docela mne zajímá, co by se stalo, kdyby vláda rozhodnutí ústavního soudu neakceptovala...!!! *33767* Právní stát, je tím samotným rozhodnutím soudu, více-méně popřen...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 35 minutami | #209030 (2)

Já viděla, když to dva ústavní právníci oznamovali reportérům. Jeden byl červený jak rak a druhý blemtal a vysvětloval, že to není konečné rozhodnutí- jen předběžné opatření, .....
to ale nic nemění na tom, že toho PP sebou vzít musí. A jemu o nic jiného nešlo.
Tak doufám, že si ho budou hlídat a nedají mu prostor ( a na tu večeři asi nepůjde) )))) řekl Macinka.
Premiér oznámil, že bude respektovat rozhodnutí ÚS.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 30 minutami | #209033 (3)

Agent Pávek jede na ten Sumit domlouvat, ve svém osobním zájmu, umístění základny USA na českém území... nikdo ho neuhlídá...!!! *16899* Ten se účastní zcela jiné večeře než česká delegace...!!! *3419*