Já viděla, když to dva ústavní právníci oznamovali reportérům. Jeden
byl červený jak rak a druhý blemtal a vysvětloval, že to není konečné
rozhodnutí- jen předběžné opatření, .....
to ale nic nemění na tom, že toho PP sebou vzít musí. A jemu o nic jiného
nešlo.
Tak doufám, že si ho budou hlídat a nedají mu prostor ( a na tu večeři asi
nepůjde) )))) řekl Macinka.
Premiér oznámil, že bude respektovat rozhodnutí ÚS.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Ten se účastní zcela jiné večeře než
česká delegace...!!! 