už před parlamentními volbami v roce 2021 ukázal zkorumpovanej kolaborant
Rychetský, kdo je v ČR pánem a jak lehce lze ohýbat, dokonce i ústavní
zákony...!!! 
Současné rozhodnutí ústavního soudu o povinnosti vlády, vzít na Summit
NATO, kolaboranta, agenta Pávka, ten trend potvrdilo... a jasně ukázalo, jak
dopadnou příští parlamentní volby...!!! 
Pokud současná vláda bude i nadále tolerovat činnost a chování prezidenta
Koláře... a nedokáže se vypořádat s tím hradním spratkem, agentem
Pávkem, tak se může se svými pozicemi po příštích parlamentních
volbách rozloučit....!!!
Babišovi je to u (_|_) ten si
svoje politické ambice již splnil... ale ostatní vládní strany, to budou
mít po těch volbách velice těžké... protože ČR zanikde... stane se
součástí Evropských federálních států...!!! Jediná šance, jak se temu
vyhnout je, že se Rusko nasere a při obraně své svrchovanosti a územní
celistvosti, včas srovná EU se zemí... včetně přiblblé Ukradiny...!!!

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

