https://www.facebook.com/photo?fbid=10228353797464731&set=a.2347985273752
tak už nám pávek letí ))))

https://www.facebook.com/photo?fbid=10228353797464731&set=a.2347985273752
tak už nám pávek letí ))))

Ať letí třeba do prdele ( omlouvám se ) ,chová se jak diktátor, rudý nok, který si nestojí za svým přesvědčení, když jednou komunista, tak si za tím budu stát, kdyby čert na koze rajtoval, ale tenhle hňup, neví co by.. kam vítr, tam plášť, nechová se jako prezident stojící na straně svého národa, je jak prodejna děvka, nemůžu mít úctu k takovým individuim