https://www.facebook.com/photo?fbid=10228353797464731&set=a.2347985273752
tak už nám pávek letí ))))

https://www.facebook.com/photo?fbid=10228353797464731&set=a.2347985273752
tak už nám pávek letí ))))

Ať letí třeba do prdele ( omlouvám se ) ,chová se jak diktátor, rudý nok, který si nestojí za svým přesvědčení, když jednou komunista, tak si za tím budu stát, kdyby čert na koze rajtoval, ale tenhle hňup, neví co by.. kam vítr, tam plášť, nechová se jako prezident stojící na straně svého národa, je jak prodejna děvka, nemůžu mít úctu k takovým individuim
Bývalý komunista je něco jako bývalý plavec, páč plavat ještě nikdo
nepřestal umět. A je jedno, zda je ten komunista, prezident, premiér, nebo
cokoliv jiného.
Ti dva rozdělují značnou část obyvatelstva na dvě stále více
nesnášenlivé skupiny, což já moc nechápu. Nechápu, proč by měl jeden
komunista být lepší než druhý a je jedno, který je pro koho tím prvním a
který tím posledním.
Je to tvůj názor. Já s ním nesouhlasím.
Protože ten, kdo tu rozeštvává společnost, je Petr Pavel. Pro stát
neudělal nic, jen ho vysává, za pilné pomoci DRAHÉ polovičky.
Premiér Babiš, pracuje pro lidi a celý svůj příjem dává na charitu.