Bývalý komunista je něco jako bývalý plavec, páč plavat ještě nikdo
nepřestal umět. A je jedno, zda je ten komunista, prezident, premiér, nebo
cokoliv jiného.
Ti dva rozdělují značnou část obyvatelstva na dvě stále více
nesnášenlivé skupiny, což já moc nechápu. Nechápu, proč by měl jeden
komunista být lepší než druhý a je jedno, který je pro koho tím prvním a
který tím posledním.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
