Je to tvůj názor. Já s ním nesouhlasím.
Protože ten, kdo tu rozeštvává společnost, je Petr Pavel. Pro stát
neudělal nic, jen ho vysává, za pilné pomoci DRAHÉ polovičky.
Premiér Babiš, pracuje pro lidi a celý svůj příjem dává na charitu.
Je to tvůj názor. Já s ním nesouhlasím.
Protože ten, kdo tu rozeštvává společnost, je Petr Pavel. Pro stát
neudělal nic, jen ho vysává, za pilné pomoci DRAHÉ polovičky.
Premiér Babiš, pracuje pro lidi a celý svůj příjem dává na charitu.
Ano,oba dva byli spjatí z minulým režimem,ale jisté totalitní manýry a jak ohýbat ústavu dělá jen Pavel. Babiš měl jen kšeftíčky které nebyli křištálově čisté,ale ohýbání ústavy to dělá jen soudruh presidentčík
P.Pavel je mnohem větší pokrytec , který škodí sofistikovaně ,promyšleněji i škodlivěji.