Já? Já nic nezaplétám, Bureš neustále řeší své střety zájmů a
dotační kauzy, taky se schová se za imunitu aby nemusel k soudům.
Dokud byl ministrem financí u socana Sobotky, tak držel státní finance ve
velmi solidním stavu.
Jakmile začal vládnout sám, okamžitě roztočil kolotoč dluhů a dnes,
aniž by byl nějaký covid, v tom vesele pokračuje.
Proč dostal preferenční hlasy? No to je přece jasné, nemá proti sobě
nikoho, kdo by za něco stál. Současná opozice, tedy bývalá vládní
koalice stojí za ho..., jejich vláda selhala a nesplnila mnoho toho, co
naslibovala. Bureš, aby mohl alespoň část svých slibů splnit, musí
rekordně zadlužit stát. Nikdo jiný, natož schopný, slušný a poctivý
nemá zájem u nás dělat politiku, tak ji dělají ti, co to neumí, tedy
třeba Babiš, nebo Fiala.
Co se covidu týče, tak ten Babišova vláda řešila špatně, jenže férově
přiznávám, že v té době nikdo nevěděl, jak to vlastně dělat dobře, to
se ukázalo až dávno po skončení této anabáze, jinými slovy, po válce je
každý generál. Takže to Babišovi nikdy vyčítat nebudu a nemám mu to za
zlé, podobně chybovala spousta jiných vlád po celé Evropě i světě.
Bohužel ovšem tato špatná a nešťastná rozhazovačná politika roztočila
inflační spirálu nebývale víc, než v okolních zemích a trvalo značně
dlouho, než se to zase srovnalo na současnou přijatelnou úroveň.
A pro jistotu opět připomenu, že na fejsbůkový hovadiny neklikám.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
