Jedna z mála rozumných, díky tobe, kytičko.. Tea kreatura je všude,
nikým nezván, nikým nevitan a ještě si budeme kazit náladu... Ta horka
jsou nesnesitelná zvlášť pro nás kardiaky, čekám kdy mě každou chvíli
klepne. Vedra a hradní blb je špatná kombinace a tak si tvá slova beru k
srdci, jsem doma, venku bych nevydrzela, čili když se to vezme kolem a kolem,
stáří stojí za hovno a nemusím do toho most ještě politiku.... Opatruj se
kpretinko, ty to dáš ...

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


