Výborně pane Macinko. Opět jste dokázal, že jste chlap.
https://www.facebook.com/reel/891605353436480
Výborně pane Macinko. Opět jste dokázal, že jste chlap.
https://www.facebook.com/reel/891605353436480
Panu Macinkovi patří za tento počin velké poděkování.
Nebýt jeho a také jeho kolegy agenta Oldy, se alespoň bude o strážnickém
festivalu více hovořit v celostátních, tedy pražských médiích. Tento
festival je v rámci folkloru naším největším a nejvíce navštěvovaným,
takže letos konečně nezůstane na okraji zájmu centralisticky zaměřené
ČT.
Takže pane Macinko, díky!
To ho samozřejmě chválí, leč možná by měl navštívit pár lekcí
slušného chování.
Pak by věděl, že stavět se kritice a neutíkat není vhodné tam, kde tím
obtěžuje několik tisíc lidí, kteří na něj nejsou zvědaví.
Naduté povýšenecké chování, takto vtrhout jako privilegovaný papaláš na
festival a narušit jeho průběh, to se prostě nesluší. Jeho politické kecy
patří do televizních, či sněmovních debat, ne na folklorní festival.
Ale jak už jsem uvedl, díky jemu má strážnický festival obrovskou reklamu.
On sám teda asi ne, tedy s výjimkou těch, kterým se jeho drzé a neomalené
chování líbí.
Macinkova snaha zastat se svého stranického kolegy byla skutečně
zbytečná , opět taková puberťácká a zákonitě se otočí proti
Motoristům , o kterých už Radiožurnál referuje , že potírají svobodu
slova. Přitom Klempíř tam přijel oprávněně - coby ministr kultury ,
jehož úřad tyto slavnosti financuje a coby rodák od Hodonína , který je
navíc skutečným milovníkem folklóru .
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/834857/poslanci-v-krojich-ve-snemovne-okamuruv-hold-mamince-cimbalovka-i-rozjuchany-klempir.html