Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.


| Předmět:
před 5 hodinami | #209134

A líbí se mi i tento rozhovor Tomia Okamury s reportérkou ČT.
https://www.facebook.com/reel/1287977853353826



| Předmět:
před 6 hodinami | #209133

Výborně pane Macinko. Opět jste dokázal, že jste chlap.
https://www.facebook.com/reel/891605353436480



| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #209135 (1)

Panu Macinkovi patří za tento počin velké poděkování.
Nebýt jeho a také jeho kolegy agenta Oldy, se alespoň bude o strážnickém festivalu více hovořit v celostátních, tedy pražských médiích. Tento festival je v rámci folkloru naším největším a nejvíce navštěvovaným, takže letos konečně nezůstane na okraji zájmu centralisticky zaměřené ČT.
Takže pane Macinko, díky!



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #209146 (1)

Macinka se umí postavit i kritice. Nežaluje, neutíká. To oceňuju. *10162*



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #209154 (2)

To ho samozřejmě chválí, leč možná by měl navštívit pár lekcí slušného chování.
Pak by věděl, že stavět se kritice a neutíkat není vhodné tam, kde tím obtěžuje několik tisíc lidí, kteří na něj nejsou zvědaví.
Naduté povýšenecké chování, takto vtrhout jako privilegovaný papaláš na festival a narušit jeho průběh, to se prostě nesluší. Jeho politické kecy patří do televizních, či sněmovních debat, ne na folklorní festival.
Ale jak už jsem uvedl, díky jemu má strážnický festival obrovskou reklamu. On sám teda asi ne, tedy s výjimkou těch, kterým se jeho drzé a neomalené chování líbí.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 24 minutami | #209158 (3)

Macinkova snaha zastat se svého stranického kolegy byla skutečně zbytečná , opět taková puberťácká a zákonitě se otočí proti Motoristům , o kterých už Radiožurnál referuje , že potírají svobodu slova. Přitom Klempíř tam přijel oprávněně - coby ministr kultury , jehož úřad tyto slavnosti financuje a coby rodák od Hodonína , který je navíc skutečným milovníkem folklóru .
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/834857/poslanci-v-krojich-ve-snemovne-okamuruv-hold-mamince-cimbalovka-i-rozjuchany-klempir.html




| Předmět:
před 7 hodinami | #209132

Jan Zahradil a jeho shrnutí. Mně se docela líbí.
https://www.facebook.com/reel/1554607866370798



| Předmět: RE:
před 21 hodinami | #209125 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 21 hodinami | #209126 (2)

akcie by zase vyletěly...




| Předmět: RE:
před 19 hodinami | #209128 (1)

Určitě, ta talentovaná osob pomůže, kde může... *14967*



| Předmět:
před 21 hodinami | #209120

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1289648346584465&set=a.391091859773456

Petr Macinka ani po verdiktu Ústavního soudu necouvá. Mluví o ústavním puči, kritizuje prezidenta Pavla a naznačuje, že spor zdaleka nekončí.
Petr Macinka, ministr zahraničí
27.červen 2026 - 07:05

Macinka přitom dává najevo, že nejde jen o aktuální spor kolem summitu NATO. Podle něj může mít rozhodnutí Ústavního soudu dlouhodobé důsledky a posílit prezidentský úřad způsobem, který český ústavní systém nikdy nepředpokládal.
celý článek v odkazu.



| Předmět: RE: RE:
před 20 minutami | #209160 (2)

Tohle bylo neskutečně hloupé , takový ubohý boj v dávno vyhrané bitvě. To kdyby přijel náš zážitkový prezident , uvítal by jej aplaus. Přitom Klempíř je ministr kultury , který ten strážnický festival financuje. 😥



| Předmět:
27.06.26 13:46:30 | #209114
| Předmět: RE:
před 22 hodinami | #209119 (1)

Jenomže Pavel a opozice jsou si vzájemnou oporou, mající zatím totožný cíl. Podporu má tudíž i v tom, co by Zemanovi neprošlo ani náhodou. Že přitom musejí z oponentů dělat pitomce, je logické.



| Předmět:
27.06.26 12:46:48 | #209108
| Předmět:
27.06.26 12:42:48 | #209107

Je vedro....neza­pomeňte pít! A běžte k vodě - nebo aspoň do bazénu, pod sprchu.... a klid, kašlete na politiku. Nestojí to za ty nervy. *33999* *26823* *30740*



| Předmět: RE:
27.06.26 13:13:55 | #209109 (1)

Jedna z mála rozumných, díky tobe, kytičko.. Tea kreatura je všude, nikým nezván, nikým nevitan a ještě si budeme kazit náladu... Ta horka jsou nesnesitelná zvlášť pro nás kardiaky, čekám kdy mě každou chvíli klepne. Vedra a hradní blb je špatná kombinace a tak si tvá slova beru k srdci, jsem doma, venku bych nevydrzela, čili když se to vezme kolem a kolem, stáří stojí za hovno a nemusím do toho most ještě politiku.... Opatruj se kpretinko, ty to dáš ... *6477* *26823* *2756*




| Předmět: RE: RE:
27.06.26 13:19:17 | #209110 (2)

Díky, jsem na tom stejně jako ty.
a my to dáme, protože jsme ještě ta ,,zdravá,, generace. *14571* *33983*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 24 hodinami | #209116 (3)

A když ne, tak se v mém případě nc neděje, takových už bylo... *14967*



| Předmět: RE: RE:
27.06.26 13:28:48 | #209111 (2)

Já v takovýchto dnech raději ven nevycházím. Mám kamenný dům a v něm je příjemně. Mám astma a CHOPN, takže se mi při těchto vedrech venku špatně dýchá. Jak já jsem kdysi milovala sluníčko a jak ráda jsem se opalovala. Kde jsou ty časy.



| Předmět: RE: RE: RE:
27.06.26 13:38:24 | #209112 (3)

Taky jdu jen do vody a večer po zahradě. Ani do lesa se už nedá. Holky a prý bude hůř. *6353* *9540*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 24 hodinami | #209115 (4)
| Předmět: RE:
před 23 hodinami | #209117 (1)

Zajímavé je, že do našeho krytého bazénu chodí lidé od rána a raději, než na venkovní koupání.



| Předmět: RE: RE:
před 21 hodinami | #209122 (2)

Nedivím se, není tam takové vedro, jako venku.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 21 hodinami | #209124 (3)

Zděné baráky, jak psala Marta jsou v takových vedrech ideální, znám je z Německa, zatímco se všichni vařili, uvnitř bylo moc příjemně a v zimě sis zatopila podle potřeby a ne čekat na nějakého moulu, který ti to schválí. Vyrůstala jsem v Praze na periferii a znám to. My měli doma vždycky teploučko podle potřeby a v létě chládek tuze příjemný. Teď všechno predpisove a na hovno



| Předmět:
27.06.26 11:41:04 | #209106

https://cz24.news/fico-odhalil-pravy-duvod-pavlovy-umanutosti-v-ankare-se-chysta-revolvingovy-uver-70-miliard-e-rocne-zbrojari-z-hradu-by-se-prisali-jako-pijavice-pavel-musi-vest-delegaci-aby-podepsal-mili/
FICO ODHALIL PRAVÝ DŮVOD PAVLOVY UMANUTOSTI! V Ankaře se chystá revolvingový úvěr 70 MILIARD € ročně – zbrojaři z Hradu by se přisáli jako pijavice. Pavel MUSÍ vést delegaci, aby PODEPSAL miliardy pro válku –( VLÁDA ZVAŽUJE VELEZRADU!??)



| Předmět:
27.06.26 11:00:11 | #209104

Tady se podívejte na rozhovor dvou europoslankyň, Kateřiny Konečné a Danuše Nerudové. To je rozdíl, že? Jen z tohoto rozhovoru jde poznat, proč se o D.Nerudové vyjadřují jako o Blbuši.
https://www.facebook.com/reel/1556943765791141



| Předmět: RE:
27.06.26 11:37:03 | #209105 (1)

| Předmět: RE:
před 23 hodinami | #209118 (1)

Přesto téměř polovina národa s jejími názory souzní ,včetně veřejnoprávních médií a silových složek, tudíž se řítíme do průšvihu plnou parou vpřed.



| Předmět: RE: RE:
před 21 hodinami | #209123 (2)

My už v průšvihu jsme.4 roky v prdeli, Fialova vláda snesla vajco....a to se vylíhlo. právě v této době. . .
něco jako Trojský kůň. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 19 hodinami | #209127 (3)

Kpretinko, to je stádo trojských koní ne jenom jeden.. bohužel.. člověk nevěří, kde se líhně tolik diotu... *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #209138 (4)

Prý jich není až tak moc ))) ale jsou strategicky rozmístění a tak potkáš každý den aspoň jednoho *10642* *23266*