Už zase otravují s tím summitem. Dědků je všude jak nasrano, každý
rádoby politik, poslanec, vyslanec, hlavně mlejt pantem. Atleti třeba do
prdele neteř seted z Turecka vrátila a taky z toho není taková panika. Už
se mě chce ze všeho zvracet. Všude ten zelený blbínek alias president,
stejně vyjednají kravský hovno jako vždy, dělají ze všeho dulezitou
záležitost. Ti jsou ještě horší než Milouš Jakeš, Bolák a celá ta
jejich sqadra. Co a o čem to pořád melou? Za ty picoviny tv neplatil, fuj to
je hnusná doba, nejhnusnější za mého dlouhého života A to dělají
všechno ti prizdisraci, takového řemeslníka by podobné ptákoviny nenapadly



