Ono se tam totiž bude jednat o dost zásadním financování Ukrajiny ,
které jí bude poskytováno formou vyzbrojování a tím pádem půjde o
obrovskou příležitost i pro tuzemské zbrojaře , mezi nimiž jsou
pochopitelně prezidentovi přátelé a sponzoři.
No a za ČR je oprávněn smlouvu podepsat pouze vedoucí delegace , proto ta
urputná snaha se jím stát.
https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/domaci/ministerstvo-zahranici-akredituje-prezidenta-na-summit-nato-rekl-babis-374942
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

