Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #20922

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rodinka je tady
04.02.23 14:53:55 | #20922
Reakce na příspěvek #20735

On fungoval vždycky, já také v dětství chodila do Sokola, alespoň jsme tak cvičení nazývali.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Rodinka je tady
04.02.23 15:47:41 | #20926 (1)

Rikalo se tomu tak, ve skutecnosti byl Sokol zakazan a par vedoucich cinitelu zavreli. Obnoven byl az po 89. taky se konal prvni vsesokosky slet. Sjeli se z celeho sveta.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Rodinka je tady
04.02.23 15:53:26 | #20928 (1)

U nás funguje Sokol jako příspěvková organizace za účelem pořádání kulturních akcí, hlavně pro děti.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Rodinka je tady
04.02.23 19:06:00 | #20959 (1)

Po nástupu komunistů byl zakázán....divím že nevíš ani toto info....každé dítě to ví