To je věc názoru. Stojíte na protilehlých stranách, oba na krajních
pozicích, protipólech. I tak je ale možno diskutovat slušně a s respektem
jednoho k druhému. Až čas ukáže, na čí straně byla pravda. Bohužel ale
také platí, že historii píší vítězové. Alespoň tak tomu doposavad v
éře civilizace bylo. Naštěstí tu dnes máme internet, kde lze i dlouhým
časovým posunem pravdu dohledat . 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
