Lidí je na světě jako sraček, Kefalín. A přitom by stačilo tak málo...Udělat z Evropy ozbrojenou pevnost a odhodit tu masku pseudohumanity. Pouštět jenom lidi, kteří mají kvalifikaci, zajištěnou práci, ubytování a finační hotovost. Dala bych to na pět let podmíněně a pokud by ten člověk během zkušební doby neobstál nebo se dopustil tr. činu, tak okamžité vyhoštění. Tečka... Nějak podobně jak to mají v Austrálii.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
